Замок з перекодуванням CISA Alps

Система CISA ALPS розшифровується як “All Levers Protection System”.
Принцип функціонування системи заснований на відмінності в роботі оригінального ключа і відмичок.

При спробі застосування відмичок і характерного впливу на кодовий механізм замка відбувається миттєве безшумне спрацьовування елементів системи ALPS.

Блокування кодового механізму замка гарантовано забезпечує неможливість переміщення засува замка і його відкривання. На відміну від моделей інших відомих марок, замки CISA ALPS мають захист всіх 6 кодових пластин (сувальд), що робить замки CISA практично невразливими для відмичок.

Перевірено практикою: якщо в разі спроби кримінального зламу замка процес відмикання викликав серйозні труднощі, то злодій в більшості випадків припиняє процес атаки на замок.

У той же час, користування замком не приносить клієнту ніяких складнощів, оскільки навіть після спроб зламу замок залишається абсолютно дієздатним, і при розпізнаванні оригінального ключа, замок продовжує працювати штатно.

Крім цього, навіть в базовій версії, механізм замків CISA New Cambio Facile має вбудовані вузли, що перешкоджають:

– злому хвостовика засува — зубці засува мають отвори для захисту від звертання;
– забивання ригеля в корпус замку – спеціальні блокуючі пластини. Засув замку витримує фронтальний тиск в 1000 кг, бічний тиск в 600 кг.
– свердління стійки хвостовика засува – закалка стійки і пакет з пластин, які захищають стійку хвостовика засува від зовнішнього силового впливу.

Сукупність усіх застосованих систем надає замкам CISA найвищий захисний потенціал і надає споживачам найвищий рівень безпеки – як особистої, так і майнової.

Якість замків CISA повністю відповідає європейським і українським нормам та отримала високі оцінки серед професіоналів.