Броненакладки

Захисні броненакладки, встановлені на зовнішній стороні дверей, є фактором, що перешкоджають спробам розкрити замок. Це справжня броня, яка захищає циліндр від злому і відмички.

Сувальдний циліндр CISA — додатковий захист Ваших дверей

Сувальдний циліндр CISA 02716.61.1 (Захисна пинова накладка)

Застосування секретної накладки CISA дозволяє істотно ускладнити розкриття сувальдного замку CISA інтелектуальним способом.

Захисна пінова накладка CISA поєднує в собі переваги сувальдного і циліндрового механізмів. У секретній накладці, як і в циліндровому механізмі, є два ряди пінів, правильне розташування яких дозволяє зробити один оберт ключа. Перший оберт ключа приводить в рух захисну шторку, яка перекриває ключовий отвір. Після першого обороту з’являється можливість вставити ключ глибше безпосередньо в сам сувальдний замок, подальшими його оборотами сувальдний механізм відкриває ригель замка.

Захисна пінова накладка CISA 02716.61.1 підходить для установки в замки CISA NEW CAMBIO FACILE (576..; 579..). В комплекті 5 ключів. Довжина ніжки ключа 64 мм. Рекомендується установка захисної броненакладки із загартованої сталі з зовнішньої сторони дверей, яка додатково захищає замок від інструменту зловмисника.

Броненакаладка DISEC 5 клас

Броненакладки найвищого, 5-го класу безпеки.

Disec Diamond Rok Sferic розроблені для забезпечення максимального рівня захисту циліндра, завдяки врізній броненакладці Diamond Rok Sferic.

Основні переваги:

  • Фіксатор ротора броненакладки з карбідної стали, захищає зовнішнє висвердлювання.
  • Ротор оснащений спеціальними кульками, захищений від перелому, додаткові вставки зі сталі з алмазним напиленням (Diamond Steel) перешкоджає свердлінню і розрізу болгаркою.
  • Комплектуються спеціально розробленими гвинтами з певною насічкою і короткою різьбою (технологія Flex), завдяки цьому гвинти витримують в 5 разів більше при тестуванні на удар, на відміну від звичайних гвинтів.
  • Броненакладка виготовлена зі сталі твердістю 63 одиниці.

Броненакладка може встановлюватися на всі циліндрові замки, які мають в корпусі наскрізні отвори з міжосьовою відстанню 38 мм.

Броненакладка з марганцевою пластиною Azzi Fausto

Захисна броненакладка Azzi Fausto на циліндровий замок з пластиною із марганцевої сталі. Відповідно до стандарту EN1906, вона має 4-й клас безпеки.

· Твердість сталі за шкалою Роквела має показник HRC 60.

· Регульована система з пластинами, включеними в набір, для посилення стійкості броненакладки до зламу.

· Конічна форма броненакладки унеможливлює застосування спеціальних інструментів для зламу. Марганцева пластина захищає внутрішність циліндра.

· Для захисту від висвердлювання використовуються сталеві кульки в захисному роторі, а також високомісцні сталеві гвинти.

· Марганцеві пластини всередині та зовні захищають циліндр як від проникнення всередину, так і від зовнішніх атак, максимально захищаючи Ваш циліндр.

· При спробі здійснити висвердлювання, захисний диск вільно обертається всередині броненакладки (див. відео).

Це одна з найкращих броненакладок на європейському ринку.

Броненакладка CISA з байонетним з’єднанням

Броненакладка CISA з байонетним кріпленням максимально захищає циліндр від вибивання і висвердлювання.
Захист від висвердлювання забезпечується міцним корпусом броненакладки і обертовою вставкою з вуглецевої сталі.
Від виламування захищають наскрізні кріпильні гвинти і байонетне кріплення. Конічна форма броненакладки не дає змоги захопити її інструментами для злому.

Легкість установки:
– внутрішня прокладка, що компенсує недостатню довжину циліндра;
– втулки з оцинкованої сталі, що оберігають корпус замка від деформації;
– броненакладки поставляються зі змінними деталями (корпус захисної накладки + змінний декоративний ковпак + декоративна накладка);
– відстань між отворами для кріпильних гвинтів — 38 мм.

Технічні характеристики:
– Масивний корпус з вуглецевої сталі;
– Обертальна вставка з вуглецевої сталі з хромованим покриттям;
– Наскрізні кріпильні гвинти M6;
– Байонетне кріплення для установки на двері.

Варіанти оздоблення:
– полірована латунь;
– полірований хром;
– воронована сталь;
– анодована бронза темна;
– анодована бронза світла;
– матовий хром.